9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Agricom Group інвестує $7 млн. в запуск заводу по виробництву пластівців

blankНовий завод «Avena» повинен почати працювати на початку осени нинішнього року

Агрохолдинг Agricom Group, представлений торговельною маркою «Добродія Фудз», планує до початку осені 2017 роки запустити новий завод «Avena», який стане єдиним в Україні заводом з повним циклом підготовки вівса до виробництва пластівців. Інвестиції в даний проект складуть приблизно $7 млн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на INVenture.

Сировина для заводу планується поставляти з власних полів Agricom Group. Для задоволення потреб переробки, холдинг має намір посіяти 5 нових видів вівса. Надалі з цих видів буде вибраний оптимальний для виробництва. Передбачається поетапне переведення виробництва на власні потужності: спочатку пластівці, а потім – борошно різних видів.

Виробничий майданчик буде розташовуватися в рамках Чернігівського кластера, де раніше знаходився комбікормовий завод. Монтаж обладнання розпочнеться цієї весни.

У цьому році «Добродія Фудз» має намір збільшити виробництво пластівців на 6-6,5 тис. Тонн і вийти на ринки далекого зарубіжжя. Зокрема, вже досягнуто домовленостей про постачання продукції в Китай.

Agricom Group розробляє, виробляє і постачає продукти харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства.

Останні новини:

Зараз читають