9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Agricom Group інвестує $7 млн. в запуск заводу по виробництву пластівців

 • Новий завод «Avena» повинен почати працювати на початку осени нинішнього року

  Агрохолдинг Agricom Group, представлений торговельною маркою «Добродія Фудз», планує до початку осені 2017 роки запустити новий завод «Avena», який стане єдиним в Україні заводом з повним циклом підготовки вівса до виробництва пластівців. Інвестиції в даний проект складуть приблизно $7 млн.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на INVenture.

  Сировина для заводу планується поставляти з власних полів Agricom Group. Для задоволення потреб переробки, холдинг має намір посіяти 5 нових видів вівса. Надалі з цих видів буде вибраний оптимальний для виробництва. Передбачається поетапне переведення виробництва на власні потужності: спочатку пластівці, а потім – борошно різних видів.

  Виробничий майданчик буде розташовуватися в рамках Чернігівського кластера, де раніше знаходився комбікормовий завод. Монтаж обладнання розпочнеться цієї весни.

  У цьому році «Добродія Фудз» має намір збільшити виробництво пластівців на 6-6,5 тис. Тонн і вийти на ринки далекого зарубіжжя. Зокрема, вже досягнуто домовленостей про постачання продукції в Китай.

  Agricom Group розробляє, виробляє і постачає продукти харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  “Укроборонпром” відновив пошкоджені паливозаправники для Збройних сил України

  У січні-березні цього року 45-й експериментальний механічний завод, який входить до складу ДК "Укроборонпром", відремонтував та передав...

  Плавкран “Нібулону” “Святий Миколай” за час роботи перевантажив 10 мільйонів тонн сільгосппродукції

  З 2013 року "Святий Миколай" - перший самохідний плавучий кран флоту компанії "Нібулон" - перевантажив на експорт...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.