9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

ЄБРР виділяє 25 мільйонів євро “Украероруху” на підтримку ліквідності

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит Державному підприємству обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) на суму 25 мільйонів євро. Кошти виділяються для підтримки ліквідності підприємства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідна домовленість між ЄБРР і “Украерорухом” була підписана 10 липня в Києві. Кредит розрахований на три роки.

Цільовим призначенням кредиту буде поповнення оборотних коштів на виплату фонду оплати праці, сплату обов’язкових платежів до бюджету, цільових фондів та фінансування критично важливих операційних витрат.

“Завдяки цим коштам буде сформований запас міцності для нашого підприємства. Він дозволить забезпечити стабільну роботу в найближчі місяці, які будуть потрібні для відновлення польотів після 3-х місячного локдауна всієї авіаційної галузі”, – прокоментував керівник “Украероруху” Андрій Ярмак.

“Будучи частиною критичної інфраструктури держави, провайдер аеронавігаційного обслуговування, на відміну від інших учасників ринку, не може зупиняти своє функціонування. Безперебійна робота “Украероруху” – гарантія безпеки польотів в українському небі. Ми пройшли довгий, але результативний, шлях переговорів і узгоджень на рівні міжнародних партнерів і міністерств — довжиною в 4 місяці “, – додав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають