9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

ЄБРР прокредитує на 450 мільйонів євро реконструкцію автодороги Київ — Одеса та будівництво кільцевої Львова

Європейський банк реконструкції і розвитку може виділити Україні три транші сумарно на 450 мільйонів євро на реконструкцію автодороги Київ — Одеса і завершення будівництва кільцевої об’їзної дороги Львова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з повідомленням на сайті банку, затвердження проєкту заплановано на 16 грудня 2020 року.

Перший транш у розмірі до 100 мільйонів євро призначений для ремонту ділянки дороги М-05 Київ — Одеса в Черкаській області, другий транш до 160 мільйонів євро — на фінансування будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо Львова. Третій транш у розмірі до 190 мільйонів євро — під ремонт ділянок дороги М-05 в Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Проєкт здійснюватиме Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”). В рамках цього проєкту ЄБРР також буде підтримувати посилення правової та нормативної реформи, спрямовані на розвиток конкурентоспроможного і прозорого сектора будівництва та утримання доріг.

Загальна вартість проєкту – 1,147 млрд євро, з них 450 млн євро кредит ЄБРР, 450 млн євро кредит Європейського інвестиційного банку і 247 млн ​​євро — кошти “Укравтодору”.

Зазначимо, траса М-05 – один з пріоритетних проєктів “Укравтодору” на 2020-2022 роки: заплановано її капітальний ремонт на 350 км в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях і розвиток придорожньої інфраструктури, будівництво сучасних майданчиків відпочинку, майданчиків Weigh-in-Motion і ряд заходів безпеки.

Залучення кредиту ЄІБ на 450 млн євро Верховна Рада схвалила в кінці серпня цього року. За ці кошти будуть відремонтовані 314 км автодороги Київ — Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а також побудовані 35 км північній об’їзної дороги Львова, сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій в парламенті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають