9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Японія збільшить допомогу Україні до 300 млн доларів

Міністр фінансів Японії Сюн’їті Судзукі підтримав запит України щодо збільшення фінансування до 300 мільйонів доларів США.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Україна вже мала рішення японського уряду про надання фінансової допомоги – 100 млн доларів США. Під час особистої зустрічі міністр фінансів Японії підтримав запит України щодо збільшення фінансування до 300 млн дол. США», — йдеться у повідомленні.

Угоду було досягнуто під час зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з міністром фінансів Японії Сюн’їті Судзукі під час робочого візиту до США.

Також відбулася зустріч Сергія Марченка з міністром економіки та фінансів Італії Даніеле Франко, під час якої було обговорено можливість нової кредитної програми для стабілізації економіки України під час активної фази війни.

Міністр подякував італійському колезі за своєчасну та необхідну фінансову підтримку України.

«Завдяки підтримці Італії було здійснено першочергові бюджетні платежі під час війни. Своєчасно виплачуються пенсії, соціальна допомога та зарплати, збільшуємо виплати на військові потреби. Для нас важливо забезпечити безперебійне функціонування економіки та фінансової системи у найближчій перспективі», – зазначив Марченко.

У Міністерстві фінансів наголосили, що деталі нової програми будуть озвучені пізніше.

Останні новини:

Зараз читають