9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Японія придбає медобладнання для запорізького протитуберкульозного диспансеру

blankУ січні благодійний фонд «Щаслива дитина» підписав у Києві Договір з Посольством Японії в Україні та став переможцем серед міжнародних проектів благодійного ярмарку НАТО.

Як повідомили у фонді, 27 січня 2017 року в Києві відбулося підписання Договору між благодійним фондом «Щаслива дитина» та Посольством Японії в Україні про виділення коштів в розмірі 57 954 доларів для придбання медичного обладнання в Запорізький обласний протитуберкульозний диспансер в рамках японської програми Кусаноне (грантова допомога по проектам людської безпеки). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Репортер.

Договір підписали Президент Фонду Альберт Павлов і Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Шигекі Суми.

Також 30 січня 2017 р в Nato Staff Center м.Брюссель (Бельгія) відбулася церемонія нагородження переможців NATO Charity Bazaar ASBL. Проект Благодійний фонд «Щаслива Дитина», присвячений оновленню медичного обладнання в Запорізькій обласній дитячій лікарні, посів друге місце з 25 відібраних проектів. Нагороди отримали представники благодійних фондів з 15 країн Європи. Україна на церемонії представили співробітник БФ «Щаслива дитина» Роман Кірченко і Елла Варіцкая, другий секретар Місії України в НАТО.

«Пріоритет 2017 року – будівництво Проекту« Щаслива село (екопоселення) для сиріт, інвалідів в Запорізькій області »(діє 4 будинки). Оголошено конкурс серед прийомних батьків для «Щасливого будиночок» -5 (будівництво завершується).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають