9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Військові медики також отримують 300% надбавку за протистояння пандемії коронавірусу

Цивільні медичні працівники, що працюють в лікувальних закладах Міноборони та шпиталям Збройних сил отримуватимуть 300% надбавку у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Цивільному медичному персоналу лікувальних закладів Міністерства оборони, який безпосередньо працює із хворими на COVID-19, вже виплатили надбавку за квітень, виплата набавки військовим лікарям та медсестрам узгоджується.

“Поки що це стосується лише цивільних медиків, − зазначив кореспонденту АрміяInform заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковник Сергій Галімський. — Виплати здійснюють за замовленням військово-медичних клінічних центрів. Керівництво госпіталів запровадило чіткий контроль за наданням медичної допомоги хворим на коронавірус, і відповідно до цих відомостей здійснюють доплату. Не буде так, що медичний працівник, який на п’ять хвилин зайшов у палату до хворого, отримує 300-відсоткову надбавку. Ведеться жорсткий контроль, аби не було соціальної напруги”.

За словами Сергія Галімського, складнішою є справа виплати надбавки військовим лікарям та медичним сестрам, але і це питання на стадії вирішення.

“Внесення змін до постанови уряду нами здійснено, наразі чекаємо їхнього узгодження та затвердження, аби й медики в погонах отримували надбавку, − зауважив Сергій Петрович. − Затримка вийшла через погодження документу в інших силових структурах. Наразі очікуємо замовлення від лікувальних установ для виплати за травень”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають