9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Великобританія надасть Україні кредитні гарантії на 525 млн доларів

Великобританія готова збільшити підтримку Україні ще на £429 млн. або $525 млн. у вигляді кредитних гарантій по лінії Світового банку. Вони будуть надані до кінця поточного року.

Про це йдеться у повідомленні канцелярії прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Український уряд побоюється, що до осені у нього закінчаться фінансові ресурси, якщо йому не надати термінової фінансової допомоги. Щоб допомогти впоратися з цією нагальною потребою, Великобританія готова запропонувати додаткові $525 млн (або £429 млн) як гарантії по лінії Світового банку до кінця поточного року», – йдеться у заяві.

Таким чином, обсяг економічної та гуманітарної допомоги Україні з боку Великобританії зросте до £1,5 млрд ($1,8 млрд). Економічна частина становить £1,3 млрд ($1,5 млрд).

З початку повномасштабного вторгнення міжнародні партнери вже перерахували для покриття дефіциту держбюджету $7,4 млрд, а загальний обсяг заявленої фінансової допомоги Україні станом на середину червня становить $30 млрд. Третина з них – гранти, що не повертаються.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають