9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Велика Британія додатково виділила один мільярд фунтів на підтримку України

Британія заявила про надання додатково одного мільярда фунтів стерлінгів на реалізацію торговельних та інвестиційних проєктів з України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Рішення про додаткове виділення понад 35 мільярдів гривень на проєкти з торгівлі та інвестицій підтверджує високий рівень стратегічного партнерства, досягнутий під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Лондона в жовтні минулого року. Залучення цих коштів додатково до раніше анонсованих 2,5 мільярди фунтів стерлінгів створить нові можливості для нашої економіки та українського бізнесу, підвищить добробут українських громадян”, – цитує пресслужба міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

Як зазначається, під головуванням міністра закордонних справ Дмитра Кулеби та державного секретаря із закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Ліз Трасс у Лондоні відбулось підготовче засідання діалогу стратегічного партнерства України та Великої Британії.

“Минулого року Президент Володимир Зеленський та Прем‘єр-міністр Борис Джонсон уклали історичну Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство, яка відкрила новий етап відносин України та Великої Британії. За цей рік наші держави майже вдвічі збільшили обсяги торгівлі, суттєво зміцнили співпрацю у протидії безпековим викликам, розпочали втілення нових проєктів задля просування інтеграції України до ЄС і НАТО”, – цитує міністра пресслужба.

Міністр нагадав, що зміцнення відносин зі стратегічними партнерами належить до ключових пріоритетів Стратегії зовнішньополітичної діяльності України.

Українська і британська делегації домовилися поглибити політичний діалог і співпрацю у сфері оборони та безпеки, втілення внутрішніх трансформацій в Україні, ІТ, боротьби зі зміною клімату, енергетики, міжлюдських контактів і культурно-гуманітарної взаємодії.

Сторони також домовилися працювати разом над подальшим збільшенням обсягів торгівлі та залученням нових інвестицій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають