Вартість поїздки в Uber Shuttle в Києві складе від 15 грн до 30 гривень

3222
Фото: НафтоРинок
 • Компанія Uber запустила в Києві пілотний проект Uber Shuttle – сервіс з бронювання місця в мікроавтобусі, який курсуватиме за двома обраними напрямками в межах міста.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  На маршрутах будуть використовуватися мікроавтобуси Mercedes Benz, в яких можуть розміститися 18 пасажирів. Всі місця будуть обладнані ременями безпеки.

  Забронювати поїздку можна буде за допомогою програми, сісти в автобус можна буде на одній із зазначених у додатку зупинок.

  Як повідомив на прес-конференції в Києві регіональний менеджер Uber в Великобританії, Північної та Східної Європи Джеймі Хейвуд, з вівторка, 14 травня, в додатку будуть доступні перші два тестових маршрути. При цьому ціна буде залежати від дистанції, але буде на 75% дешевше за аналогічну поїздку на таксі.

  маршрути Uber Shuttle

  Передбачається, що ціна за одну поїздку буде коливатися від 15 до 30 гривень. Заплатити за поїздку можна буде як через додаток, так і готівкою.

  “Система оплати буде не за кілометр. Це буде кілька рівнів цін, які будуть варіюватися по відстанях. Перелік цін з’явиться на сайті Uber – від 15 до 30 гривень. Тобто, найкоротший маршрут – 15 грн, найдовший – 30 грн”, – пояснив глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі Георгій Соколянський.

  За його словами, Київ був обраний для пілотного проекту для відпрацювання сервісу перед впровадженням в інших європейських містах.

  Тестовими маршрутами були визначені напрямки Виноградар — Шевченківський район (Проспект Правди, 100 – Площа Перемоги); Дарниця — Либідська (вул. Каунаська, 10 – ст. м. Либідська). Шатли від Uber курсуватимуть за обраними маршрутів в період з 7:00 до 21:00 кожні 15 хвилин.

  До кінця серпня, за словами мера Києва Володимира Кличка, Uber планує запустити в Києві 50 брендованих шатлів.

  Раніше ми писали про те, що названі маршрути, за якими буде курсувати Uber Shuttle в Києві. Сервіс заявив шість напрямків, які повинні запуститися з 14 травня.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here