9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Вартість будівництва Північного об’їзду міста Рівного становитиме близько 587 мільйонів гривень

У Державному агентстві автомобільних доріг України завершили роботи з підготовки проектної документації на будівництво Північного об’їзду міста Рівного.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укравтодор.

Загальна вартість робіт з облаштування цієї дороги становитиме близько 587 млн грн.

У проекті бюджету на 2019 рік на реалізацію цього проекту передбачено окрему бюджетну програму у розмірі 200 млн грн. Окрім цього, для фінансування проекту залучатимуться інші джерела фінансування.

Нова магістраль забезпечить проїзд транзитного транспорту з ділянки дороги М-06 Київ – Рівне в напрямку траси Н-22 в об’їзд м. Рівне, а також з траси Н-25 в напрямку траси Н-22.

Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. У межах реалізації проекту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км.

Дорога матиме 2 технічну категорію із 2 смугами руху.

Виведення значного потоку транзитного транспорту за межі міста Рівного за рахунок будівництва Північної об’їзної дороги дозволить розвантажити міські вулиці від транзитного транспорту, зберегти від руйнувань покриття вулиць, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, покращенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають