9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для “Укрзалізниці” може досягати 600 гривень, а в приміському – 80 гривень.

Про це на брифінгу в Києві розповів глава “Пасажирської компанії” АТ УЗ Олександр Перцовський, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“До питання про собівартість. Усереднена цифра у нас, якщо розділити витрати на дальність проходження і пасажиропотік, то це собівартість в районі 400-550-600 грн, в залежності від періоду. Чому змінюється? Залежить від періоду: у 2020-му собівартість “вистрелила”, тому що змінні витрати ми “підрізали”, але постійні залишилися; зараз трафік повертається … Якщо у нас середній тариф порядка 230-230 грн, то покриття десь на рівні 50%”, – зазначив Перцовський.

blank

“Якщо говорити про приміське сполучення, там собівартість – близько 80 грн усереднено (різні тарифні зони, різні дороги, різні типи тяги). В кращому випадку ми отримуємо 10-15 грн усереднено, тому що пільговики тиснуть. Тобто тут покриття собівартості істотно менше”, – додав топменеджер “Укрзалізниці”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають