9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні запустили новий вид банківських рахунків

В Україні вперше запроваджено новий вид рахунків – рахунки умовного зберігання (ескроу) та визначено ескроу-агента

У зв’язку зі змінами у законодавстві України, пов’язаними із запровадженням нового виду рахунків – рахунку умовного зберігання (ескроу), Національний банк розробив порядок відкриття банками таких рахунків, – йдеться в повідомленні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НБУ.

Зокрема врегулювано такі питання, як порядок відкриття та закриття рахунків умовного зберігання (ескроу), встановлено перелік документів, який клієнт подає до банку під час відкриття рахунку умовного зберігання (ескроу), визначено виключний перелік операцій, які можна здійснювати за рахунком умовного зберігання (ескроу). Також, надано право нерезидентам – інвесторам відкривати рахунки умовного зберігання (ескроу) для перерахування коштів бенефіціарам, тощо.

Крім того, постанова визначає банк ескроу-агентом, до функцій якого належить: укладання договорів із заявником вимоги; зарахування коштів на рахунок ескроу, відкритий заявником вимоги, та перерахування їх на рахунок бенефіціара або виплата бенефіціару відповідних коштів готівкою; встановлення особи бенефіціара та перевірка наявності в нього права на одержання коштів; перерахування коштів бенефіціарам протягом трьох років.

Останні новини:

Зараз читають