9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

В Україні почали розробляти закон про криптовалюту

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності почав роботу над розробкою законопроекту, який дозволить врегулювати статус криптовалюта в Україні.

Про це написав глава фінкомітету Сергій Рибалка в Фейсбуці. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

У нашому парламентському комітеті ми почали роботу над законопроектом про криптовалюта. Вони набирають все більшої популярності в світі, – написав Рибалка.

Він також додав, що багато країн також вже працюють над власними системами регулювання ринку криптовалюта.

Ми не маємо права закривати очі на цю проблему з кількох причин. Наш IT-потенціал дозволяє Україні претендувати на лідерство в розвитку нових фінансових технологій, і нам вкрай необхідний розвиток цивілізованого ринку. Також нам не завадить залучення в Україну нових інвестицій, – зазначив голова фінкомітету ВР.

За його словами, сьогодні криптовалюта – це вкрай ризикований спекулятивний фінансовий інструмент, який не має ніякої реальної вартості, крім спекулятивного попиту.

Тому досвід нашого банкопаду і фінансових пірамід зобов’язує нас думати про захист інтересів людей, яких можуть масово обдурити. На нараді в комітеті були присутні представники НБУ, Мінфіну, інших державних органів, представники ринку криптовалюта, серйозні експерти. Збираємо думки і пропозиції і будемо писати проект закону , – зазначив Рибалка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають