9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Україні хочуть відтермінувати дію норм “Євро-6” для нових автомобілів з Росії та Китаю

У Верховній Раді України розглядають законопроєкт, який покликаний відтермінувати дію норм стандарту “Євро-6” для нових автомобілів з Азії та Близького Сходу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Доступне авто.

30 жовтня Комітет з питань фінансової, податкової та митної політики прийняв рішення підтримати альтернативний законопроєкт 2078-1, натомість проєкт 2078 – відхилити. Аргументи — стандартні, наче й нічого не відбувалося останні 5 років: «навезуть хламу».

Більшість в комітеті вважає, що екологічні стандарти «Євро» не повинні бути скасовані. Підтримана версія законопроєкту просто відтерміновує стандарт «Євро-6» для імпорту і виробництва нових (легкових і вантажних) автомобілів.

В Європейському Союзі ж все навпаки: на вживані авто екостандарти «Євро» під час імпорту не поширюються взагалі, натомість для нових діє «Євро-6» ще з 2015 року.

А тепер увага, питання: а в яких країнах ще виготовляються НОВІ авто нижче «Євро-6»? Відповідь дозволить зрозуміти, кому вигідне саме таке рішення. Підказка: це не країни ЄС.

Це — лише рішення комітету. Попереду — ще голосування в залі. З можливістю внесення правок. І саме в залі стане остаточно зрозуміло, куди рухається наш авторинок: у Європу, чи далекий схід.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають