9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Уряд схвалив стратегію розвитку ПриватБанку до 2024 року

Кабінет Міністрів схвалив стратегію розвитку АТ КБ “ПриватБанк” до 2024 року.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, передає Національний Промисловий Портал з посланням на Укрінформ.

Основними цілями оновлення стратегії є створення сильного в операційному плані та конкурентоспроможного банку, здатного забезпечити фінансову стабільність та сплачувати дивіденди, а також привабливого та життєздатного банку для інвестування.

У стратегії ПриватБанку закладено розвиток як провідного банку в роздрібному сегменті ринку, який має сильну позицію в малому та середньому бізнесі, зростання кредитування сегменту малого та середнього бізнесу на 150% (включаючи підтримку державної програми 5-7-9%), а також подальше зростання еквайрингового бізнесу, що має привести до зростання доходів приблизно на 8,5 млрд грн. Також передбачається розширення продуктової пропозиції замість залучення нових клієнтів у роздрібному бізнесі, що забезпечити додаткове зростання кредитування з приблизно 44 млрд грн до 82 млрд грн (включаючи надання іпотечних кредитів у рамках держпрограми). Також стратегія передбачає збереження лідерських позицій у картковому бізнесі, спираючись на доступність фізичних і цифрових каналів тощо.

Також стратегія розвитку ПриватБанку до 2024 року передбачає, що він буде робити особливий акцент на важливості повернення коштів, пов`язаних з колишніми власниками, та відновленні “старого” портфелю непрацюючих активів та матиме жорстку стратегію управління незайнятими активами, завдяки цьому урегулює рівень незайнятих активів та послідовно скоротить їх частку до менш як 20%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають