9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Уряд перерозподілив значні кошти з електрифікації залізничної гілки Долинська — Миколаїв на розвиток міського транспорту

 • Уряд перерозподілив 200 мільйонів гривень, які повинні були бути витрачені на модернізацію залізничної гілки Долинська — Миколаїв, на потреби розвитку міського пасажирського транспорту.

  Як пише Rail Expo з посиланням на нардепа Олексія Гончаренка, таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів 18 листопада цього року. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Кабмін перерозподілив обсяги надання кредитів з державного бюджету, передбачених МІУ на 2020 рік для реалізації спільних з ЄІБ інвестиційних проєктів. А саме — зменшив обсяг надання кредиту з державного бюджету на “Проєкт з модернізації української залізниці” на 200 млн грн і на проєкт “Безпека руху в містах України” на 9,8 млн грн.

  Замість цього на суму 209,8 млн грн буде збільшено фінансування програми “Розвиток пасажирського транспорту в містах України”.

  Відзначимо, що електрифікація ділянки Долинська-Миколаїв-Колосівка повинна підвищити ефективність перевезень в напрямку портів “Великої Одеси” і Миколаєва. Розвиток даної залізничної лінії дасть можливість збільшити дільничну швидкість руху вантажних поїздів на 20-25%, що скоротить час доставлення вантажів і зменшить експлуатаційні витрати, пов’язані з організацією руху поїздів. Верховна Рада затвердила кредитну угоду з електрифікації лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка в грудні 2019 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  Зараз читають

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».

  Визначено 15 найбільших портових терміналів України за потужностями зберігання зернових

  Потужності українських морських терміналів для одноразового зберігання зернових становлять на сьогодні близько 5,5 мільйонів тонн. У 2020...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.