9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

“Укрзалізниця” торік сплатила майже чотири мільярди гривень земельного податку

У 2020 році “Укрзалізниця” виплатила до місцевих бюджетів понад 3,7 мільярда гривень земельного податку, а за останні два роки – 7,5 мільярда гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За попередніми даними корпоративної управлінської звітності, в цілому “Укрзалізниця” торік сплатила до місцевих бюджетів понад 8,5 млрд грн податків і зборів, з яких 3,7 млрд грн – земельний податок.

В залізничній компанії нагадали, що УЗ платить податок за землі під шляхами другий рік поспіль, згідно з введеними з 1 січня 2019 року змін до Податкового кодексу та деяких інших нормативних актів, які, зокрема, позбавили УЗ пільги зі сплати земельного податку.

В “Укрзалізниці” в черговий раз відзначили, що це значні кошти, які можна було б інвестувати в оновлення критично застарілих пасажирських вагонів і поліпшення сервісу для клієнтів. Щорічна сплата земельного податку є великий фінансовим навантаженням і суттєво обмежує ресурс компанії.

Тому “Укрзалізниця” продовжить відстоювати свою позицію в міністерствах і відомствах про необхідність скасувати для компанії сплату податку на землю під шляхами.

Загальна площа земельних ділянок залізничного транспорту становить понад 209 тис. га, при цьому 94% земель залізниці складають смуги відведення під шляхами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають