9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

“Укрспецекспорт” з 2019 року перейде на міжнародні стандарти фінансової звітності

Укрспецекспорт” за підсумками незалежного фінаудиту  готує перехід з 2019 року на міжнародні стандарти фінзвітності

Державна компанія “Укрспецекспорт”, що входить до складу держконцерну “Укроборонпром”, планує з 2019 року перейти на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ). За результатами аудиту, проведеного Baker Tilly встановлено, що фінзвітність спецекспортера за 2017 рік, складена згідно з українськими стандартами бухгалтерського обліку (УСБУ) та достовірно відображає в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан компанії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу держконцерну “Укроборонпром”

“Укрспецекспорт” стала першим з великих підприємств держконцерну, які провели незалежний аудіт. Вибір аудиторської компанії проведено відповідно до критеріїв для держпідприємств 1-ї групи, визначених постановою Кабінету міністрів N390 від 4 червня 2015 року.

В даний час незалежні фінансові аудити на різних етапах проходять і на інших підприємствах концерну. Аудиторам надається доступ до всієї необхідної інформації і звітності, – наголошується в повідомленні.

Baker Tilly – українська компанія в складі міжнародної Baker Tilly International зі штаб-квартирою в Лондоні, спеціалізується на наданні послуг у сфері аудиту, бізнес-консалтингу, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.

“Укрспецекспорт” є уповноваженим державним посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту-імпорту продукції і послуг, що підлягають експортному контролю. У 2017 році чистий прибуток “Укрспецекспорту” за УСБУ зріс на 33,26% – до 143,96 млн грн.

Україна пов’язує успішне проведення реформи “Укроборонпрому” з розширенням технологічної та промкооперації з США в ОПК і нарощуванням ВТС. В даний час Україна здійснює ВТС на світовому ринку озброєнь майже з 80 країнами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають