9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Укрпошта” отримала перші 100 мільйонів гривень від продажу майна

АТ “Укрпошта” отримало перші 100 мільйонів гривень за продаж нерухомості, яка не використовується в господарській діяльності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як повідомили в компанії, поштовий оператор провів 22 успішних аукціони, в яких змагалися 78 учасників. Вартість продажу лотів зросла в 1,7 раза — стартова вартість проданих об’єктів становила 58 млн грн, а фінальна – 100 млн грн.

За даними “Укрпошти”, на кожен з лотів було в середньому по 3,5 учасника. Найбільше покупців зацікавив продаж будівлі на Військовому проїзді в Києві — в цьому аукціоні зареєструвалося 12 учасників, а початкова ціна лота зросла в три рази.

“Сума за результатами торгів по 22 об’єктам перевищила стартову на 42 млн грн. Лише три успішних аукціони принесли 57 млн ​​грн. Серед перемог “Укрпошти” – торги за будівлю поряд із залізничним вокзалом у Львові. Але будівля це — тільки в документах, а реально — це залишки фундаменту, який ми продали за 18 млн грн. Всі отримані кошти компанія інвестує в розвиток інфраструктури”, – зазначив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

“Укрпошта” зазначає, що серед найбільш успішних лотів продажу нерухомості були: будівля у Львові поруч з аеропортом, вартість якого зросла в 1,7 раза і склала 21,25 млн грн; виробничі приміщення у Львові біля залізничного вокзалу, де вартість зросла в понад 2,2 раза — до 18 млн грн; будівлю на Військовому проїзді в Києві, ціна якого збільшилася в більш ніж три рази та фінально склала 18 млн грн.

В цілому поштовий оператор на першому етапі виставив на продаж 30 об’єктів (177 інвентарних одиниць). Їх загальна стартова ціна в відповідно до незалежної оцінки склала 82,6 млн грн. На другому етапі компанія виставила на продаж ще 61 об’єкт, вартість яких була оцінена в 189 млн грн.

“Ми і далі продовжуємо позбуватися від активів, що не приносять дохід і вимагають великих коштів на утримання: оголошуємо нові аукціони і виставляємо об’єкти на продаж. Найближчі торги проведемо 3-4 вересня, де лотами будуть будівлі в Броварах, Одесі та Затоці”, – додав Смілянський.

Як відомо, згідно з указом президента від 4 листопада 2019 року №837 “Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави”, до 31 грудня 2020 року Кабінету міністрів доручено вжити заходів щодо продажу непрофільних активів підприємств інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають