9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Укргазбанк” запустив у Харкові іпотеку під 8,8%

“Укргазбанк” оголосив про запуск іпотеки для українців під 8,8% річних — нова програма доступна для жителів Харкова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

“Ми запустили програму іпотечного кредитування від 8,8% річних. Наша нова програма вже доступна для жителів Харкова.

Завдяки співпраці з Харківською міською радою, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та харківському забудовнику нам вдалося запустити програму для українських родин, які потребують поліпшення житлових умов. У першу чергу це ті родини, які вже перебувають на обліку”, – йдеться у повідомленні пресслужби банку.

На Луганщині понад двадцять дітей-сиріт отримають квартири

“Оскільки програма передбачає відшкодування з Харківського місцевого бюджету частини відсотків за кредитом на рівні облікової ставки НБУ, реальна ставка за іпотечним кредитом для харків’ян буде на рівні від 0,8% річних.

Ставка буде незмінною для позичальників протягом п’яти років кредитування”, – пояснили у фінустанові.

blank

“Разом з місцевою владою ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників.

У Харкові одним із провідних забудовників є “Трест Житлобуд-1″. Тепер ми будемо кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах — від 8,8% річних у гривні, яка за рахунок компенсації в результаті становитиме лише 0,8% для клієнта”, – заявив голова правління “Укргазбанку” Кирило Шевченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають