9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Україна здійснила кращу угоду року з розміщення єврооблігацій

За версією видання Global Capital розміщення Україною єврооблігацій на $3 млрд є найкращою транзакцією 2017 року в країнах Центральної Європи, Близького Сходу і Африки

В категорії «Суверенна угода року» операція з розміщення $3 млрд під 7,375% із залученням BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan визнана найкращою угодою.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

У 2017 році Україна вперше повернулася на міжнародні ринки після реструктуризації боргу у розмірі $15 млрд, про це йдеться в огляді Global Capital. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту. Було випущено облігацій на $3 млрд, середня тривалість яких становить 14,25 року.

Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan.

Євробонди – це облігації, випущені в іноземній валюті, що розміщуються серед зарубіжних інвесторів.В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в одержанні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років). Євробонди є одним з найнадійніших фінансових інструментів.

Останні новини:

Зараз читають