9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Україна збільшила товарообіг з Фінляндією на 13%

Товарообіг між Україною і Фінляндією в січні-липні 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 13% і склав понад $174 мільйонів.

Про це повідомила прес-служба Центру підтримки експорту при Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП). Передє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

За даними Центру, за 7 місяців 2017 року український експорт склав близько $ 40 мільйонів (приріст 9%), в той час як фінський імпорт – майже $ 118 мільйонів (приріст 14%).

При цьому, експерти відзначили, що, незважаючи на серйозний розрив між обсягами експорту та імпорту, Україна має серйозні експортні перспективи, і поступово ці показники будуть зближатися.

За даними Центру підтримки експорту при УСПП, найбільш популярні позиції українського експорту до Фінляндії – чорні метали, котли, папір і картон, меблі, вироби з чорних металів, готові текстильні вироби та ін.

Серед топ-позицій фінського імпорту в Україну – папір і картон, електричні машини, пластмаси та полімерні матеріали, метали, продукти нафтопереробки, фармацевтика та ін.

За оцінкою Центру підтримки експорту при УСПП, перелік перспективних експортних позицій українських виробників буде розширюватися.

Ми бачимо серйозні перспективи в експорті IT-послуг, меблів, агропродукції, – йдеться в повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають