9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

2021 рік Україна закінчує з найвищим доларовим ВВП за всю історію Незалежності

Під час онлайн зустрічі між представниками Уряду України та найбільшими міжнародними інвестиційними компаніями та фондами, Перша віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко розповіла про стійке економічне зростання України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Юлія Свириденко наголосила, що сьогодні в Україні складається сприятливий інвестиційний клімат. Про це свідчать макроекономічні показники, запровадження стимулів для інвесторів та дієва підтримка іноземних інвестицій з боку української влади.  Крім того, позитивний вплив мають реформи, спрямовані на підвищення прозорості податкової системи, підтримку бізнесу та посилення захисту прав інвесторів.

“Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю свою історію,  орієнтовно це 195 млрд доларів. Вже наступного року ми плануємо вийти на високі темпи зростання внутрішнього валового продукту завдяки старту низки програм. Зокрема, це масштабна термомодернізація житлових будинків, комплексне відновлення систем зрошення на Півдні України, масове дешеве іпотечне кредитування, активне фінансування експортерів для подальшого нарощування експорту“, –  зазначила Перша віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України.

За словами урядовців, інфраструктура, машинобудування, енергетика, зокрема, термомодернізація житлового фонду, сфера ІТ та будівництво зараз є найпривабливішими для інвестицій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають