9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Україна відновила перемовини з PayPal

У міністерстві цифровий трансформації оголосили про відновлення діалогу з керівництвом популярного сервісу PayPal. У самому сервісі повідомили, що така можливість розглядається.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РБК-Україна.

Початок роботи PayPal дозволить українцям без посередників користуватися онлайн-маркетами, такими як Amazon.com, eBay, Etsy. Крім того у Мінцифрі поінформували, що в Україні також можуть з’явитися платіжні системи Stripe і Vapulus.

Оскільки таких компаній ще багато, напишіть, будь ласка, в коментарях, будь онлайн-сервісів або майданчиків не вистачає в Україні. Обробимо кожне речення, – закликали в міністерстві на сторінці в Facebook.

Найбільший оператор електронних грошових коштів PayPal, який є підрозділом компанії eBay, дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки, відправляти і приймати грошові перекази. PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи надійність оплати платіжними картами VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем. Систему заснував у 1998-му році американський бізнесмен Ілон Маск. Зараз PayPal є найпоширенішим у світі способом розрахунків в інтернеті. Систему використовують понад 230 мільйонів користувачів у 190 країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають