9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Україна і Туреччина домовилися збільшити товарообіг до $ 20 млрд

blankПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем’єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим поставили за мету збільшити обсяг товарообігу між країнами до $ 20 млрд.

Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, відповідні наміри обговорювалися на переговорах глав урядів України і Туреччини в Анкарі у вівторок, передає Національний промисловий портал.

Та робота, яку ведемо сьогодні по узгодження та підписання угоди про вільну торгівлю, повинна привести до збільшення обсягів торгівлі, а також повинна спростити рух капіталу, прийняти всі необхідні рішення для захисту наших інвестицій, що дозволить нам підвищити наш потенціал, як з точки зору промисловості, так і з точки зору торгівлі, – зазначив Гройсмана.

Український прем’єр запропонував турецькому бізнесу активізувати роботу на українському ринку. «Саме в інвестиційній сфері сьогодні відкриваються найбільші перспективи для подальшого економічного співробітництва між Україною і Туреччиною», – підкреслив Гройсман.

За даним Державної фіскальної служби, товарообіг між Україною і Туреччиною в 2016 році склав $ 3,136 млрд. У тому числі експорт до Туреччини склав $ 2,048 млрд, імпорт з Туреччини – $ 1,087 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають