9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

У Дніпрі за 18 млн грн продають завод будівельних кранів

Дніпропетровський завод кранів та засобів механізації «Дніпрокран» виставили на аукціон за 18 мільйонів гривень. Разом з територією та будівлями передадуть обладнання підприємства.

Інформація про продаж з’явилась на сайті ProZorro.Sale, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на dnepr.info.

В оголошенні йдеться про те, що стартова ціна за підприємство становить 18 мільйонів гривень. За ці гроші майбутній власник отримає нерухоме майно, яке знаходиться за адресою проспект Богдана Хмельницького 106, а. Сюди входять будівля механоскладального цеху, площею 7375,7 кв.м та ковальсько-пресова ділянка (1259,9 кв.м).

Також передадуть обладнання: верстати, камерні печі, пили, ножиці гільйотин та інше. Приймають ставки до 9 грудня, а вже 10 числа проведуть сам аукціон.

Дніпропетровський завод кранів та засобів механізації «Дніпрокран» раніше називався «Дніпропетровський дослідний завод засобів механізації». Відкрили його 1951 року як Дніпропетровський завод металоконструкцій №2. У 1970-1980 роках завод брав активну участь у будівництві таких промислових гігантів як Дніпропетровського шинного, Південного машинобудівного заводів, вугільних шахт Південно-Західного Донбасу, Дніпродзержинського заводу «Азот», Нікопольської бавовняної фабрики, а також для реконструкції практично яких на підприємстві виготовляли металоконструкції.

У найкращі часи займався експортом своєї продукції. Постачання були на Кубу, Лаос, до Кореї, Ємену, Монголії, Болгарії, Угорщини.

1998 року був приватизований, а 2019 року вже розпродали частину майна заводу, у зв’язку з його банкрутством.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають