9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

У державну власність передано понад 23 млн гривень компанії підконтрольній “Роснєфті”

У державну власність передано понад 23 мільйони гривень підприємства, що підконтрольне російській енергокомпанії “Роснєфть”.

В Україні ним управляли наближені до керівництва партії ОПЗЖ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Лігу.

За даними слідства, підприємство входило до структури кремлівської промислово-фінансової групи “Роснєфть” і займалося постачанням електроенергії. Частину одержаних прибутків переправляли у рф для фінансування бойових дій проти українських військ.

У травні цього року в результаті слідчо-оперативних дій СБУ заблокувала роботу енергокомпанії. На її активи в розмірі понад 23 млн грн було накладено арешт.

Наразі для подальшого спрямування арештованих коштів на оборону їх передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Крім того, афілійована з ОПЗЖ комерційна структура отримувала фінансування від “Роснєфті” на ведення нафтопереробного бізнесу в Україні в інтересах рф.

“Саме через підконтрольну енергокомпанію її російські бенефіціари здійснили блокування роботи Лисичанського НПЗ у 2013 році. Це, своєю чергою, призвело до різкого скорочення виробництва пального та створення його штучного дефіциту на українському ринку”, – повідомили в СБУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають