9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

США надають Україні $250 мільйонів на оборонні потреби

 • Сенат США підтримав законопроєкт про оборонний бюджет на фінансовий 2021 рік. До складу законопроєкту увійшла допомога на оборонні потреби Україні.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Сенат підтримав оборонний бюджет США на суму 740 мільярдів доларів.

  Безпосередньо на базові потреби Пентагону планується витратити 635,5 млрд доларів, на реалізацію програм в області національної безпеки по лінії міністерства енергетики – 26,6 млрд, на проведення операцій за кордоном – 69 млрд.

  Документ, крім іншого, включає розширення санкцій відносно газопроводів “Північний потік-2” і “Турецький потік”, а також обов’язкові рестрикції щодо Туреччини через покупки російської ЗРК С-400.

  Раніше палата представників Конгресу США схвалила надання Україні військової допомоги в розмірі 250 мільйонів доларів в рамках військового бюджету США на 2021 фінансовий рік.

  Військова допомога Україні надається в рамках ініціативи сприяння у сфері безпеки, які підуть на підтримку і допомогу Збройним силам України.

  Рішення ухвалене понад двома третинами голосів – саме стільки потрібно для того, аби подолати вето президента Дональда Трампа, яке той пообіцяв застосувати, оскільки документ не передбачає скасування розділу 230 Закону про етику у сфері комунікацій.

  Цей розділ гарантує захист технологічним компаніям від судових позовів за розміщення, видалення або зміну користувацького контенту.

  Прихильники законопроєкту розраховують, що результати голосування змусять Трампа змінити свою позицію та підписати ухвалений документ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по...

  В Міноборони починають створення кібервійськ

  Міністерство оборони започатковує нові підходи щодо забезпечення Збройних Сил України роботизованими системами, а в рамках опанування кібердоменом...

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...