9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Скільки грошових переказів було здійснено в Україні у минулому році

 • У 2019-му році обсяг приватних переказів в Україну (офіційними та неформальними каналами) становив в Україну з-за кордону – майже 12 млрд дол. США, з України за кордон – майже 0,6 млрд дол. США.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу НБУ.

  Протягом 2019-го року із використанням систем переказу коштів, створених як резидентами, так і нерезидентами, в Україну було переказано понад 2,2 млрд доларів США. За межі України за той же період було переказано 398 млн доларів США. Всередині країни було переказано 197,93 млрд грн, або понад 7,6 млрд доларів США. Дані не включають інформацію про перекази, здійснені через банки, карткові платіжні системи та поштові відділення, а також неформальними каналами.

  Протягом зазначеного періоду обсяг внутрішньодержавних переказів через системи переказу коштів зріс на 38,6% у порівнянні з 2018-м роком. Середня сума переказу у межах України становила 314 гривень та зросла на 73 грн. Найбільше коштів прямувало до Києва.

  На ринку внутрішньодержавних переказів наразі домінують небанківські системи. Лідерами за розподілом сум внутрішньодержавних переказів у 2019-му році були системи NovaPay (“Нова Пошта”), Поштовий переказ (ПАТ “Укрпошта”), Фінансовий світ (ТОВ “Українська платіжна система”).

  За обсягом переказів, що були здійснені через системи переказу коштів, найбільше в Україну було переведено коштів із США (18%), Ізраїлю (14%), Італії (9%), РФ (7%), Польщі (7%). З України найбільше коштів було переказано до РФ (31%), Грузії (11%), Азербайджану (6%), Китаю (5%), Узбекистану (5%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці...