9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Скільки грошових переказів було здійснено в Україні у минулому році

У 2019-му році обсяг приватних переказів в Україну (офіційними та неформальними каналами) становив в Україну з-за кордону – майже 12 млрд дол. США, з України за кордон – майже 0,6 млрд дол. США.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу НБУ.

Протягом 2019-го року із використанням систем переказу коштів, створених як резидентами, так і нерезидентами, в Україну було переказано понад 2,2 млрд доларів США. За межі України за той же період було переказано 398 млн доларів США. Всередині країни було переказано 197,93 млрд грн, або понад 7,6 млрд доларів США. Дані не включають інформацію про перекази, здійснені через банки, карткові платіжні системи та поштові відділення, а також неформальними каналами.

Протягом зазначеного періоду обсяг внутрішньодержавних переказів через системи переказу коштів зріс на 38,6% у порівнянні з 2018-м роком. Середня сума переказу у межах України становила 314 гривень та зросла на 73 грн. Найбільше коштів прямувало до Києва.

На ринку внутрішньодержавних переказів наразі домінують небанківські системи. Лідерами за розподілом сум внутрішньодержавних переказів у 2019-му році були системи NovaPay (“Нова Пошта”), Поштовий переказ (ПАТ “Укрпошта”), Фінансовий світ (ТОВ “Українська платіжна система”).

За обсягом переказів, що були здійснені через системи переказу коштів, найбільше в Україну було переведено коштів із США (18%), Ізраїлю (14%), Італії (9%), РФ (7%), Польщі (7%). З України найбільше коштів було переказано до РФ (31%), Грузії (11%), Азербайджану (6%), Китаю (5%), Узбекистану (5%).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають