9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Швеція перерахувала 577,7 млн крон на підтримку ЗСУ

Національний банк України отримав від Уряду Швеції 577,7 млн шведських крон (майже 1,7 млрд гривень) на спецрахунок для підтримки Збройних Сил України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення НБУ.

Трансакція здійснена шостого липня цього року.

Це вже другий переказ коштів Уряду Швеції на спецрахунок НБУ. Третього березня Національний банк отримав 500 млн шведських крон (понад 1,5 млрд гривень).

Це була одна з перших значних сум, що надійшла на підтримку Збройних Сил України у шведських кронах одним платежем від початку російського вторгнення.

«Ми надзвичайно вдячні Уряду Швеції за значні благодійні внески, спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Українські військові вже п’ятий місяць поспіль мужньо обороняють від російських загарбників не лише територіальну цілісність нашої держави, але й відстоюють демократичні цінності усього цивілізованого світу. Тож наше єднання є надзвичайно важливим», – наголосив Голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Довідка про спецрахунок

blank

Станом на 12 липня на спеціальний рахунок із дня відкриття перераховано 19,7 млрд грн в еквіваленті.

Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти.

Зокрема, 7,1 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та багатьох інших країн світу).

Раніше ми повідомляли про стан рахунку на 4 липня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають