9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Ще один український банк долучився до системи Android Pay

UKRSIBBANK спільно з Google та MasterCard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент розрахунків Android Pay

Банк водить до складу BNP Paribas Group, яка має представництва у 74 країнах. Варто відзначити, що Україна – одна з перших країн групи, де банк впровадив таке рішення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

Для реалізації обраної стратегії, з початку 2018 року будуть встановлюватися виключно безконтактні термінали, а протягом наступних 2 років банк перейде на повністю безконтактне обладнання. Для роботи банк використовує глобальну цифрову платформу токенізації Mastercard Digital Enablement Service (MDES), з якою працюють безконтактні розрахунки через сервіси Google. Платформа перетворює NFC-пристрій із підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент.

Оплата телефоном за допомогою Android Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою версії KitKat 4.4 і вище. Для користування платіжним сервісом слід завантажити додаток Android Pay з Google Play, зареєструвати свій обліковий запис та прив’язати до нього дані карток MasterCard від UKRSIBBANK.

Нагадаємо, що першим українським банком, що впровадив таку послугу став «ПриватБанк».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають