9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Ще один український банк долучився до системи Android Pay

UKRSIBBANK спільно з Google та MasterCard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент розрахунків Android Pay

Банк водить до складу BNP Paribas Group, яка має представництва у 74 країнах. Варто відзначити, що Україна – одна з перших країн групи, де банк впровадив таке рішення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

Для реалізації обраної стратегії, з початку 2018 року будуть встановлюватися виключно безконтактні термінали, а протягом наступних 2 років банк перейде на повністю безконтактне обладнання. Для роботи банк використовує глобальну цифрову платформу токенізації Mastercard Digital Enablement Service (MDES), з якою працюють безконтактні розрахунки через сервіси Google. Платформа перетворює NFC-пристрій із підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент.

Оплата телефоном за допомогою Android Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою версії KitKat 4.4 і вище. Для користування платіжним сервісом слід завантажити додаток Android Pay з Google Play, зареєструвати свій обліковий запис та прив’язати до нього дані карток MasterCard від UKRSIBBANK.

Нагадаємо, що першим українським банком, що впровадив таку послугу став «ПриватБанк».

Останні новини:

Зараз читають