9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Сервіс безконтактної оплати Google Pay інтегрували в Приват24

Найбільший банк України – Приватбанк спільно з американською компанією Google реалізували можливість додавання банківських карт до сервісу безконтактної оплати Google Pay безпосередньо з Privat24.

Про це повідомила прес-служба банку, передає Новое время.

Зазначається, що така інтеграція зробить безконтактні платежі за допомогою смартфонів доступними 6 млн клієнтів українських банків.

З огляду на те, що користувачів Privat24 на Android-пристроях втричі більше, ніж на iOS-смартфонах, Україна може стати першою країною світу, де тенденція традиційного домінування Apple Pay на ринку цифрових гаманців зміниться на користь Google Pay, – заявив член правління Приватбанку Сергій Харітіч.

Google запустив сервіс Google Pay в Україні в січні 2018 року. Сервіс повинен замінити платіжні системи компанії – Android Pay і Gооgle Wallet. Вперше сервіс Android Pay в Україні з’явився в листопаді 2017 року. Платіжна система дозволяє прив’язати до додатку банківські карти і розплачуватися ними за допомогою смартфона через всі POS-термінали, що підтримують безконтактну оплату.

Станом на жовтень цього року до Google Pay підключені 18 українських банків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають