9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Сбербанк Росії шукає варіанти виходу з українського ринку

Сбербанк Росії(MOEX: SBER) шукає варіант продажу української «дочки», але там багато юридичних складнощів, повідомив журналістам президент – голова правління Герман Греф.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВЕРСИИ.COM.

«Ми в активному пошуку варіантів продажу. Ми там знаходимося під цілим букетом складних санкцій. Наш банк є дуже привабливим активом в Україні, але ми перебуваємо в дуже складній юридичній ситуації, поки ми не знайшли якоїсь прийнятної для себе і, звичайно, для всіх дозвільних інстанцій (їх там багато) угоди», — сказав Греф.

«Але ми намагатимемося шукати, звичайно, варіанти виходу з ринку, тому що ми не бачимо подальших перспектив нашого перебування там», — додав глава Сбербанк.

У середині вересня Греф повідомив, що Сбербанк розглядає різні варіанти розвитку подій щодо українського дочірнього банку, не виключає ухвалення рішення щодо нього до початку 2022 року.

Верховний суд України у серпні 2021 року підтримав позицію Ощадбанку та заборонив українській «дочці» найбільшого російського банку використовувати торгову марку «Сбербанк» в Україні.

Сбербанк Росії у вересні ухвалив рішення змінити назву українського дочірнього банку на АТ “Міжнародний резервний банк” (МР банк).

Український Сбербанк(до цього – банк «НРБ») засновано 2001 року. Його єдиним власником є Сбербанк Росії.

За даними НБУ, станом на 1 вересня 2021 року Сбербанк за розміром загальних активів займав 10-е місце (61,88 млрд грн) серед 72 банків, що діяли в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають