9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Російськи банк ВТБ в Україні пакує валізи та їде додому

«ВТБ Банк» неплатоспроможний. До цієї категорії фінустанов «дочку» російського банку відніс Національний банк України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на InfoResist.

«Регулятор відніс «ВТБ» до категорії неплатоспроможних. У середу вранці буде введена тимчасова адміністрація», – розповіло джерело в банківській сфері.

Відомо, що ВТБ – найбільша російська фінансова мережа, 60,9% активів якої належить державі. Її філії є по всьому світу. За версією Financial Times (FT Global 500), сама група входила в 500 найбільших компаній світу.

У 2006 році компанія купила у Петра Порошенка банк «Мрія», що входив в той момент в розряд великих.

До 2015 року активи російського ВТБ на українському ринку перевищували 30 млрд грн., що дозволяло вважати фінустанова найсильнішим гравцем.

Нагадаємо, 15 березня 2017 року президент України затвердив санкції, спрямовані проти банків, в яких в значній мірі присутній російський капітал. Обмеження торкнулися ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та ПАТ «БМ Банк». 6 березня 2018 року санкції були продовжені. Російський ВТБ намагається дане рішення оскаржити в судовому порядку. Апеляційний суд Києва, як стверджують росіяни, «паралізував роботу» дочірньої структури в Україні. Тому вони не виключають подачу позову проти Порошенка в Міжнародний суд.

АвторInfoResist

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають