9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту Полтава коштуватиме 425 мільйонів гривень

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне виконати реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Полтава. При цьому ремонтні роботи він пропонує почати вже у 2020 році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В.о. гендиректора авіапідприємства Володимир Окара зазначив, що з обласного бюджету профінансовано заходи з розвитку КП “Аеропорт-Полтава” на суму 78,2 млн грн. Зокрема, на ці кошти виконано капремонт будівлі аеровокзалу з облаштуванням міжнародного пункту пропуску, поточний ремонт ЗПС, рульової доріжки та перону. Але, за його словами, для виконання вимог авіаційної безпеки цього недостатньо і потребує реконструкції ЗПС. Для цих цілей потрібно 425 млн грн. Також потрібно провести заміну світлосистеми ЗПС, встановити системи посадки повітряних суден, реконструювати периметр огорожі аеропорту, придбати необхідний транспорт.

“Треба робити смугу. Підтримувати немає сенсу, оскільки ви витрачаєте гроші на підтримку, а смуга і далі не функціонує”, – заявив президент.

За словами Володимира Зеленського, ремонт смуги потрібно почати в цьому році. Зокрема, кошти на ремонт будуть закладені в обласному бюджеті.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко зазначив, що в наступному році роботи по ремонту смуги будуть включені в програму “Велике будівництво”. Коштом бюджету Полтавської області в цьому році повинна бути розроблена проєктно-кошторисна документація.

“Всі аеропорти будемо додавати в програму. Пріоритет буде для тих міст, тих аеропортів, в яких документи. По всій країні є або смуга, або термінал. І якщо документи будуть в цьому році, то в наступному році ми побудуємо”, – своєю чергою сказав Володимир Зеленський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають