9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Procter&Gamble інвестувала понад $100 млн в один із заводів в Борисполі

blankКомпанія Procter & Gamble інвестувала понад $ 100 млн у модернізацію заводу в Борисполі, повідомив генеральний директор P&G в Україні Дмитро Кисельов на святкуванні 20-річчя заводу в Борисполі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Компанія Procter&Gamble інвестувала понад $100 млн у модернізацію заводу в Борисполі, – сказав він.

За словами гендиректора, на сьогодні загальний обсяг інвестицій компанії в Україну перевищив $ 300 млн. P&G інвестувала в розвиток виробничих ліній, системи контролю якості, підвищення продуктивності, модернізацію об’єктів, оновлення обладнання, впровадження сучасних інформаційних технологій та інновації.

Д.Кисельов зазначив, що з 2015 року на заводі в Борисполі впроваджена система безвідходного виробництва, а до 2020 року в планах компанії перевести на цю систему все заводи компанії P&G.

Він також повідомив, що восени 2016 року компанія заверщіла тривалий процес глобальної реструктуризації, в результаті якої було продано більше половини брендів.

Причина – компанія хоче сфокусуватися на ключових компетеніцях. Зараз у нас залишилося близько 65 брендів в 10 основних категоріях, при тому що продали трохи більше 120. Решта бренди генерували більше 90% прибутку, – зазначив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають