9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Прикордонники розраховують на підвищення заробітної плати з жовтня

Державна прикордонна служба України вишукує можливості для збільшення мінімального грошового утримання.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Військовий навігатор України.

Про це заявив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал.

“У 2014 році, з початком російської агресії мінімальне грошове утримання прикордонника складало біля 1400 гривень. Зараз ми ведемо мову про нижчий рівень у 8 тисяч гривень, але і цього в сучасних умовах вже недостатньо”, – зазначив керівник прикордонного відомства.

Цигикал повідомив, що адміністрація Держприкордонслужби звернулася до Кабінету міністрів та інших компетентних центральних органів виконавчої влади з проханням знайти можливість збільшити з жовтня мінімальний рівень грошового утримання прикордонників.

“Ми розраховуємо на підтримку, адже наші підрозділи щодня, так само як і Збройні сили України, Національна гвардія та інші правоохоронні органи виконують завдання із відновлення територіальної цілісності держави” – зазначив голова Прикордонної служби.

“Сподіваємося, що спільними діями нам вдасться гарантувати підвищення рівня грошового утримання відсотків на 30”, – додав Цигикал.

Раніше Міністерством оборони було прийнято рішення щодо підвищення грошового забезпечення з 1 жовтня 2018 року. Відповідний лист за підписом Міністра направлений Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Це відбувається з метою збереження кадрового потенціалу та залучення на військову службу, тому з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення для військових ЗСУ заплановано підняти до рівня:

  • рядовому складу – до 9 тис. грн.
  • офіцерському складу – до 15,3 тис. грн.

За таких умов, для виплати грошового забезпечення у другому півріччі 2018 року потрібен додатковий фінансовий ресурс у сумі 4,5 млрд.грн., що необхідно врахувати під час доопрацювання показників видатків держбюджету на 2018 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають