9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Портофлот Одеського порту заробляє 16 млн доларів на рік

blankДП Одеський морський торговельний порт не займається перевалкою вантажів, але при цьому оперує портофлоту, який дає до 90% прибутку підприємства, що становить близько 16 млн доларів на рік.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Урядовий кур’єр”.

За словами Ігора Ткачука, перш за все, мова про буксирах, які обслуговують порт. Разом з тим, зараз є інвестор, який бажає придбати бізнес портофлоту. “Цікавлять його не наші буксири, які сьогодні є, а акваторія одеського порту, бізнес який сьогодні заробляє $ 16 млн на рік. Держава продає бізнес і більше на цьому не заробляє”, – сказав І. Ткачук.

Він також уточнив, що інвестори пропонують $ 50 млн, з яких $ 25 млн повинні виплатити відразу, а потім 10 років виплачувати по $ 2,5 млн на рік.

“Ми за чотири роки заробляємо цю суму. Вони ж хочуть розстрочку на 10 років. Тим часом за нашим законодавством, підписавши таку угоду, ми повинні були б сплатити податки з усієї суми, а це $ 32 млн, сюди увійшли б і ці $ 25 млн. тобто порт нічого не отримує, і на початку повинен ще свої $ 7 млн ​​доповісти “, – підсумував Ткачук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають