9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Понад 40 провідних українських компаній візьмуть участь в Ukraine Export Promotion Days в Дубаї

З 20 по 24 листопада відбудеться низка заходів за участі ділових кіл України та ОАЕ у рамках проведення «Ukraine Export Promotion Days» під час  роботи українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо-2020». 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Передбачається участь понад 40 провідних українських компаній з різних галузей економіки: енергетична сфера, будівництво та нерухомість, виробництво будівельних матеріалів, рекламно видавнича справа, інвестиційна діяльність, дистрибуція, фармацевтичне виробництво, агропромисловий комплекс, ІТ, банківська діяльність тощо. 

Заплановано проведення ділових заходів, зокрема, 21 листопада відбудеться бізнес-брифінг за участю підприємців з ОАЕ, де будуть презентовані можливості українського експорту у контексті розвитку двостороннього торгово-економічного співробітництва.

Окрім того, програмою заходів передбачається відвідування  підприємств, ознайомлення з роботою одного з найбільших контейнерних терміналів у світі. В рамках промоції потенціалу українського експорту, перебігу реформ, зовнішньоекономічного курсу України передбачається також презентація на майданчику українського національного павільйону на Всесвітній виставці «Експо – 2020». 

Участь представників українського бізнесу сприятиме активізації двостороннього співробітництва з країнами світу та просуванню українських товарів та послуг на світові ринки, надасть імпульс активізації співпраці між Україною та ОАЕ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають