9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

PayPal почала працювати в Україні

Платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні, картки українських банків уже можна прив’язати до гаманця.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Національний Промисловий Портал.

“Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо переказувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та родини по всьому світу”, – ідеться в листі компанії, адресованому Федорову.

blank

“Тепер можна купувати в інтернеті, переказувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки”, – пише міністр. Уже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

Заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован переповів слова CEO PayPal Дена Шульмана: “За останні 2,5 тижня 400 співробітників компанії зробили те, на що в них зазвичай іде 9-12 місяців”.

Компанія зазначає, що тимчасово скасовує комісії за операціями з українськими рахунками PayPal, аби допомогти українцям переказувати та отримувати кошти в час війни.

Федоров подякував компанії за швидку реакцію на прохання України та підтримку громадян.

Крім того, 8 березня PayPal вирішила призупинити послуги з відправлення та отримання платежів у Росії. У той же день Федоров подякував керівництву PayPal за призупинення бізнесу у РФ і запросив сервіс в Україну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають