9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 18 Лютого, 2024

Ощадбанк погодив перші 40 кредитних заявок на енергозабезпечення бізнесу

Ощадбанк погодив мікро-, малому та середньому бізнесу 40 кредитних заявок та видачу 25 млн грн на енергозабезпечення.

Про це повідомляє пресслужба банку, передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“За декілька тижнів від старту продажів Ощад провів контакт з чинними клієнтами в сегменті ММСБ та виявив, що більше 500 клієнтів зацікавлені в фінансуванні щодо напряму енергозабезпечення власного бізнесу. Вже отримали близько 100 кредитних заявок на загальну суму 110 млн грн, з яких близько 40 вже пройшли погодження та видачу на суму 25 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ще 60 кредитних заявок знаходяться в роботі. Найбільшим попитом у клієнтів користуються генератори, додаткові батареї, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми. Цей продукт дає можливість бізнесу працювати незалежно від наявності світла, важливо щоб бізнес не зупинився.

«Згідно з опитуванням клієнтів, 90% з них підтвердили, що їх бізнес повністю забезпечений енергоджерелами та ресурсами. Відтак програма дає можливість задовольнити потребу не лише решти 10% бізнес-клієнтів банку, а також розширити фінансування нових клієнтів, що потребують підтримки. Ощад розглядає заявки до 2 робочих днів за спрощеним пакетом документів. Завдяки такому підходу питання енергозабезпечення клієнтів вирішиться протягом наступних 1-2 місяців повністю», – зазначила член правління Ощадбанку, відповідальний за мікро-, малий та середній бізнес Наталя Буткова-Вітвіцька.

Як зазначають у банку, фінансування здійснюється на вигідних умовах: відсоткова ставка від 0% річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (остаточний розмір відсоткової ставки визначається залежно від індексу UIRD3M та сегмента клієнта), мінімальна сума проєкту – від 100 тис. грн, максимальна сума проєкту – до 60 млн грн, термін кредитування – від 6 до 60 місяців, власний внесок – не менше 30% суми кредиту.

Останні новини:

Зараз читають