9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Одеська залізниця сплатила на 37% більше податків

Протягом першого півріччя 2019-го року регіональний філіал АТ “Укрзалізниця” “Одеська залізниця” перерахував до бюджетів різних рівнів та державних цільових фондів 1,4 млрд гривень. Це на 37% більше ніж у попередньому році за аналогічний період.

Передає Національний Промсловий Портал з посиланням на Магістраль.

До державного бюджету України від філії “Одеська залізниця” було направлено 148,2 млн гривень податкових платежів. До місцевих бюджетів Одеська магістраль перерахувала 788,6 млн гривень. У державні цільові фонди перераховано 524,3 млн гривень.

Майже третина від усіх податкових відрахувань Одеської залізниці склав податок з доходів фізичних осіб, який справляється з заробітної плати залізничників (439,3 млн гривень.) У порівнянні з першим півріччям минулого року, відрахування податку з доходів фізичних осіб збільшилися на 3,8% або на 15,9 млн гривень.

Значну суму податкових платежів Одеської залізниці склав також податок на землю – його за перше півріччя сплатили на суму в 356,4 млн гривень, що майже у 5 разів більше, ніж за січень-червень 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають