9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Новий сервіс від «ПриватБанку» дозволяє знімати готівку з карток через каси магазинів і кафе

Відтепер під час оплати покупок банківською карткою “Приватбанку” на касі супермаркетів та інших торгових закладів, можна отримати готівку без необхідності використовувати банкомати. Раніше така послуга працювала лише у касах деяких АЗС.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Zaxid.net

Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть власники будь-якої картки «ПриватБанку», за винятком кредитних карток, а також власники карток інших банків, якщо їхні банки дали дозвіл на використання послуги. Умовою отримання готівку на касі торгової точки є оплата товару чи послуги банківською карткою. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Мінімальна сума – не має обмежень.

Комісія за користування послугою відсутня, але у разі, якщо вона передбачена умовами картки, то її розмір буде таким самим, як і під час зняття готівки у банкоматах. На даний момент отримати готівку з картки ПриватБанку можна у POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, які під’єднані до сервісу «Готівка на касі». У планах банку розширення сервісу для використання його у всіх торгових точках України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають