9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

«Нова пошта» закупила 2000 захисних костюмів для лікарень Чернівців

Компанія «Нова пошта» оплатила пошиття 2000 спеціальних захисних костюмів для чернівецьких лікарів. Найближчим часом замовлення буде виконане і засоби індивідуального захисту доставлять у лікарні міста.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

«2000 комбінезонів для захисту чернівецьких лікарів на суму 1 млн грн оплатила сьогодні «Нова пошта». Очікуємо поставок на наступному тижні», –  написав міський голова Чернівців Олексій Каспрук на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, допомога Чернівцям надана в межах ухваленого 15 березня рішення про виділення 25 млн грн на закупівлю медичного обладнання, інвентаря, препаратів і засобів індивідуального захисту для лікувальних закладів України.

«Сьогодні здоров’я та життя мільйонів українців залежать від кожного з нас, зокрема і відповідальної соціальної позиції бізнесу. Найближчим часом «Нова пошта» поставить медичним закладам ще кілька апаратів штучної вентиляції легень. Ми продовжуємо закликати представників бізнесу, волонтерів, громадські організації приєднатися до шляхетної справи, зробити свій внесок і загальними зусиллями забезпечити лікарні країни всім необхідним», – сказала Інна Поперешнюк, співзасновниця «Нової пошти».

Раніше «Нова пошта» вже доставила Полтавській обласній інфекційній лікарні необхідне медичне обладнання, зокрема апарати штучної вентиляції легень, рентгенографічні й УЗД-апарати, засоби захисту, антисептики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають