9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Німецький держбанк надав Україні 150 млн євро кредиту для підтримки малого та середнього бізнесу

Сьогодні Міністр фінансів Сергій Марченко та Директор KfW по регіону Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія Олаф Цимелька підписали Угоду про надання кредиту в розмірі 150 млн євро. 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства фінансів України.

«Я хочу подякувати представникам Уряду Федеративної Республіки Німеччина та KfW за їхню підтримку у цей вирішальний для України період. Надані кошти дозволять зміцнити фінансову систему нашої країни, а також продовжити реалізацію державних програм з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні», – зазначив під час підписання Сергій Марченко. 

Відповідно до умов Угоди кредит надається  строком на 15 років (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення основної суми кредиту – 5 років) за плаваючою процентною ставкою з можливістю конверсії на фіксовану ставку після повної виплати кредиту.

Кредитні кошти надаються в рамках Проєкту «ММСП-Фінансування Covid-19» і будуть спрямовані до державного бюджету на рефінансування витрат, понесених в рамках державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%».

KfW – німецький державний банк розвитку зі штаб-квартирою у Франкфурт-на-Майні, заснований у 1948 році як складова частина плану Маршалла, програми економічної допомоги європейським державам після Другої світової війни.

Останні новини:

Зараз читають