Нацбанк скасував низку валютних обмежень

7133
 • Національний банк скасував низку адміністративних обмежень, які створювали незручності українським компаніям, іноземним інвесторам та дипломатичним представництвам.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

  Зокрема, йдеться про такі зміни:

  Скасовується ліміт на фінансування власних закордонних представництв та інших відокремлених підрозділів українського бізнесу.

  “Раніше переказ коштів іноземним філіям обмежувався загальним лімітом для юридичних осіб на інвестування за кордон у 2 млн євро на рік”, – нагадали в центробанку.

  Спрощується реінвестування доходів іноземних інвесторів від операцій з українськими цінними паперами.

  “Нерезидентам дозволено переказувати кошти, отримані за цінними паперами, що обліковуються в іноземному банку-депозитарії, з коррахунку цієї установи одразу на власний рахунок в Україні. Це дозволить інвесторам уникати додаткових витрат на конвертацію валют”, – пояснили в Нацбанку.

  Скасовується заборона розрахунків у готівковій іноземній валюті для оплати консульських зборів за легалізацію товаросупровідних документів у дипломатичних представництвах або консульських установах країн, які не приєдналися до Гаазької конвенції від 5 жовтня 1961 року.

  Нагадаємо, раніше Національний банк впровадив послугу міжміської доставки валюти.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here