9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

На підтримку ЗСУ передали 500 млн гривень заарештованих у підприємця-сепаратиста

Подільська окружна прокуратура Києва у рамках розслідування кримінального провадження передала на користь Збройних сил України 500 млн гривень коштів колаборанта.

Про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Слідство встановило, що засновник одного з українських сільськогосподарських товариств у взаємодії з представниками незаконно створених окупаційних органів влади так званою ЛНР провів перереєстрацію товариства в реєстраційних та податкових органах окупаційної влади. Надалі фігурант намагався вивести кошти із підконтрольних рахунків, розміщених в одному з банків України.

У рамках слідства банківські рахунки товариства та його засновника заарештовано, а кошти, розміщені на них у розмірі близько 500 млн грн, передано на користь Збройних сил України.

Досудове розслідування з кримінального провадження здійснюється за фактами присвоєння майна та колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України) за матеріалами центрального апарату Служби безпеки України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають