9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Миколаївщині продали дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій за 23 млн гривень

На онлайн-аукціоні держава продала один з наймасштабніших об’єктів на Миколаївщині – дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій.

Про це повідомили у пресслужбі Фонду держмайна України на фейсбук-сторінці, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

За об’єкт на торгах змагалися 2 учасники, а стартова ціна зросла на 20% – із 19,8 млн грн до 23,6 млн грн.

Після повного перерахунку коштів до бюджету новий власник отримає у власність нерухомість підприємства, зокрема комплекс будівель у Миколаєві і базу відпочинку у на березі Чорного моря — у селі Коблеве.

Переможець аукціону тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок.

Керівник регіонального відділу Фонду держмайна Олександр Славський повідомив, що Дослідний завод не функціонує за призначенням, а будівлі біля центру міста поступово руйнуються.

«Новий власник, що б він не вирішив зробити на обʼєкті, змінить деградуючий стан мікрорайону. Новий власник також отримає базу відпочинку у с. Коблеве, що розташовану у другій лінії від моря», – написав Славський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають