9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

На будівництво трамвайної лінії від Гната Юри до “Кисневого заводу” виділили чергові 100 мільйонів гривень

 • КП “Київпастранс” продовжує активно займатися реконструкцією і будівництвом трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ “Кисневий завод”. На цей раз КП уклало договір на 98,4 млн гривень з ТОВ “Енергоспецремонт”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на KV.

  Підряднику повинні заплатити цю суму за роботи на 6 пусковому комплексі (II черга будівництва). На будівництво і реконструкцію цієї лінії вже укладені договори на суму близько 440 млн гривень, але це лише “половина шляху”: Київська міськдержадміністрація (КМДА) в серпні 2019 року збільшила загальну кошторисну вартість даного проєкту до 834,6 млн гривень.

  Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель Prozorro, 17 жовтня 2019 року КП “Київпастранс” уклало договір з ТОВ “Енергоспецремонт” на виконання реконструкції та будівництва трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ “Кисневий завод” (II черга будівництва, 6 пусковий комплекс). Вартість угоди склала 98,4 млн гривень.

  Згідно з угодою, підряднику спочатку необхідно буде демонтувати залізобетонні плити, асфальтове покриття, колії, розібрати бруківку. Після цього — облаштувати верхню будову колії, стрілкові переводи, колійний дренаж і переїзд через трамвайні колії. До переліку робіт також входить монтаж обладнання для тягової підстанції, установка опор для зовнішнього освітлення, контактної підвіски трамвая, системи автоматизації стрілкових переводів, перебудову контактної мережі, каналізації та водопроводу. Крім цього підрядник повинен облаштувати дорожнє покриття і тротуари, побудувати зовнішнє освітлення, встановити огорожу, впорядкувати й озеленити територію. Також договір передбачає роботи на станції “Вулиця Зодчих”. Там підряднику необхідно облаштувати покриття трамвайних колій, інженерні мережі та змонтувати обладнання.

  Календарний графік виконання робіт передбачає їх завершення до 23 грудня 2020 року.

  Конкуренцію переможцю на торгах склало ТОВ “КП “Спецавтоматика”, пропозиція якого виявилося на 72 тисяч гривень дорожчою і тому була відхилена.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  Україна реалізовуватиме проєкт високошвидкісної залізниці за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччини

  "Укрзалізниця" розраховує запустити концесійний проєкт високошвидкісного руху в Україні за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччині.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у...

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.

  В рамках реалізація проєкту “Мале Карпатське кільце” відремонтують 320 кілометрів доріг

  У 2021 році в Україні заплановано початок масштабної реставрації об'єктів культурної спадщини та прилеглої до них інфраструктури.