9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Київстар сплатив 9,3 млрд грн податків

«Київстар» став переможцем рейтингу «Сумлінні платники податків-2020» з найвищим результатом серед великих підприємств галузі інформації та телекомунікацій. Так, за 2020 рік компанія сплатила до держбюджету 9,3 млрд грн податків та зборів, що на 14% більше ніж роком раніше.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

Крім цього, Київстар щороку інвестує мільярди гривень у розвиток в Україні сучасних мобільних технологій. Зокрема, виконуючи свої зобов’язання за Меморандумом про забезпечення максимального покриття мережами 4G, який мобільні оператори підписали з Урядом, Київстар у 2020 та першій половині 2021 року інвестував 7,3 млрд грн у розвиток зв’язку 4G. На сьогодні мережа 4G оператора діє на території, де проживає 89% населення України. Завдяки доступності нових технологій використання швидкісного мобільного інтернету на абонента в містах і селах майже зрівнялось.

«Соціально-економічна стабільність і благополуччя суспільства значною мірою залежать від сумлінного бізнесу, який наповнює держбюджет. Але це вимагає зусиль усіх сторін. Зокрема, важливо щоб держава мінімізувала складнощі для підприємств і не створювала додаткового бюрократичного і фіскального тиску» — зазначила Олександр Когут, директор з регуляторного забезпечення Київстару.

Рейтинг «Сумлінні платники податків» базується на даних Державної податкової служби України. При оцінці переможців рейтингова комісія також враховує досягнення по дотриманню податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих людей, суми коштів, які виділяються на благочинні та соціальні програми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають